Nejnovější recenze ze sekce Aparatury pro kytary

VHT AV-GT-412CEL 240

VHT AV-GT-412CEL 240

Přidáno: 16. prosince 2011

• Profesionální box v dostupné cenové relaci.
  • Chybí ochrané rohy, ale daji se dokoupit.

Kvalitní box, bytelné provedení a perfektní zvuk, díky Celestion v30 repro.

Hughes & Kettner Statesman Dual EL 34 + box STM 412

Hughes & Kettner Statesman Dual EL 34 + box STM 412

Přidáno: 23. listopadu 2011

Zakoupeno v hudebniraj.cz

• Výborný čistý i drive kanál!
  • Požitek ze hry.
  • Jednoduché ovládání.

Tato hračička snad nemá ani jeden protiklad.. :)

ASHDOWN MAG-410T deep V

ASHDOWN MAG-410T deep V

Přidáno: 19. listopadu 2011

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Skvělý, hutný zvuk, rozměry, cena.
  • Absence koleček, těžko k sehnání.

Skvělý box, který poskytne oopravdu hodně muziky za málo peněz. V kombinaci s hlavou Ashdown výborný zvuk, který může konkurovat i mnohem dražším aparátům. Do tvrdší hudby skvělá volba. Box je důkazem toho, že kvalitní věci nemusí být automaticky drahé. Škoda jen, že nemá kolečka. Vzhledem k velké hmotnosti by přepravu dost ulehčila.

Marshall JVM410H

Marshall JVM410H

Přidáno: 6. října 2011

(naposledy upraveno 6. října 2011)

• ten lampový zvuk...
  • snad neomezené možnosti
  • super zvuk... :-)
  • jednoduché ovládání
  • dokonalý zvuk... :-)
  • nastavení každého kanálu zvlášť
  • úžasný zvuk!!! :-D
  • zatím není nic, co bych mu mohl vytknout

mohu doporučit!

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Velmi dobrá cena vírobku,
  • kladné honocení prof.recenzentů
  • Nedá se v čr.sehnat hravně nové řady od Bugery Trirec head

Celolampa 3 kanály za př. cenu v rámci dostupnosti Buger a jejich lepší reklamy by jistě našly své nové fanoušky z řad mladších hudebníků (studentů,apod.)

Hughes & Kettner Statesman STM 412

• pěkný vzhled
  • kvalitní provedení
  • dobrá cena
  • made in Germany
  • tento aparát nemá snad žádné zápory :)

Vybral jsem si tento aparát, protože jsem hledal pořádný autentický rock n rollový zvuk, který tento aparát nabízí. Krásný vzhled. Aparát hraje podle mých představ. Doporučuji všem co chtějí mít kvalitní aparát za dobrý peníz. Svým zvukem převálcuje plno drahých aparátů.

Vox JamVOX

Vox JamVOX

Ověřený zákazník Kytary.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. března 2011

Zakoupeno v Kytary.cz

• Spousta přednastavených zvuků, zvuky konkrétních kytaristů zní i s jinou kytarou podobně, možnost hraní s nahrávkami kapel nebo jen bicích, možnost nahrávání....vybavený metronom, ladička....
  • V balení chyběly CD s karaoke písněmi pro kytaru, což jsem si všiml až po přečtení návodu.

Pro domácí hraní skvělá bedýnka.

Roland Cube-30X

Roland Cube-30X

Přidáno: 19. února 2011

• široká škála zvuků
  • krásný zvuk
  • dobré zpracování
  • drahý footswitch na dokoupení
  • hraní se sluchátky (zkresluje)

Kostičku jsem si objednal pro velké množnosti se zvukem a pro pokročilé začátečníky jako jsem já,myslím bohatě dostačující combo.Reproduktor 10´´ už hezky zní a do paneláku na půl volume si nikdo stěžovat nebude.Combo můžu doporučit začínajícím i pokročilým hráčům, já jsem spokojený a měnit nějakou dobu nebudu.

Peavey TVX 210 EX

Peavey TVX 210 EX

Přidáno: 31. ledna 2011

• Skvělí zvuk.+štelování výškáče
  • na zadní části bendy mohlo být připojení k další bedně

Bedna je akorát do zkušeben i na koncerty.Pěkně děláná a značka dobrá.

Laney LX35R

Laney LX35R

Přidáno: 10. ledna 2011

• pěkný zvuk
  • dobrá cena
  • nemá kolečka

Kvalitní kombo za celkem dobrou cenu. Hodí se pro domácí cvičení, ale i hraní ve zkušebně. Na koncerty už zas tak vhodné není, hlasitost zvuku by byla nedostačující. Používala jsem ho asi dva roky k elektrické kytaře a nebyl s ním žádný problém, i po těch dvou letech hrálo stejně kvalitně, jako když bylo nové. Prodala jsem ho jen proto, že jsem se elektrické kytaře přestala věnovat, jinak bych za jiné určitě neměnila, bohatě mi stačilo. Má moc pěkný zvuk, jak čistý, tak i zkreslený. Líbí se mi i vstup pro sluchátka, který jsem používala ke hraní, když jsem nechtěla rušit okolí. Má poměrně velkou váhu, tak by možná byla vhodná kolečka, která kombo bohužel neobsahuje. Jinak nemám co vytknout a určitě doporučuji jak pro začínající hráče, kteří chtějí už něco lepšího, tak i pro pokročilejší.

Bugera V55HD

Bugera V55HD

Přidáno: 3. ledna 2011

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Výkon 30 nebo 55 Wattů je akorát...
  • Na mnoha forech se píše, že V55HD má ošklivý zvuk ale mě to příjde vcelku univerzální zesilovač , hraju Hardcore a je to fpohodě , zvuk je hutný a má sílu
  • Taky určitě vzhled :)
  • Trošku primitivní Footswitch a hlavně "napevno" přidělaný kabel k FS... Zdá se mi trošku nizký rozsah korekcí...

Parádní hlava za super prachy...
DO budoucna určitě vyměním lampy za lepší ...
Celkově se mi to jeví jako dobrá hlava...

Roland MCB RX

• Kvalitni zvuk
  • Kvalitní bicí
  • Chorus
  • Reverb
  • Vstupní konektor zhora, nebezpečí rozbití

Kombo jsem koupil v Showroomu Rolandee.cz v Praze.
Přiložený napáječ je velmi kvalitní se stabilizovaným napětím 9V, naprázdno asi 9.1V, pod zátěží 1.2 A padá na 8,9V a filtrovaný, že se žádné ruchy přes něj nedostanou.
Kombo pracuje taky na baterky, žádný pokles výkonu se nekoná.
Používám nabíjecí AA tušky 2,6Ah a vydrží hrát hodně přes 10 hodin, to i na mejdanu dost hlasitě.
Hlasitost je větší, než bych čekal, dá se srovnat s 8" basovým kombem. Projevuje se velmi hlasitě, k nevoli všech sousedů. Svými hlubokými tóny jsem doprovodil nejednu country kapelu v plné síle (několik kytar, banjo, mandolína, foukačka, fňukna, housle) a to i v narvaných hospodách třeba se 40 lidma.
Vestavěnej zesilovač je velmi kvalitní, naprosto bez šumu, stalo se mi již několikrát, že jsem to zapoměl zapnutý, nic jsem neslyšel a třeba za dva dny jsem na to přišel.
Zezadu se dá připojit CD, samohrajka, cokoliv a aparát hraje velmi pěkně, čistě, na svůj výkon hlasitě, od bohatých, neomezujících se basů až po brilantní a cinkavé výšky. Velmi rád přes to poslouchám cokoliv, protože je lepší než kvalitní počítačové repráky, nebo Omnitronic KB 208 A.
Zvuk Octavebass přidává k hranému tónu tón o oktávu níž.
Ostatní zvuky jsou barevné a jednotvárnost se zde nekoná.
Z modulačních efektů je třeba vyzdvihnout chorus, je velmi pěkný a stereo, hlavně kytara a zapojení ze sluchátkového výstupu do stereo PA systému.
Delay je pěkný a čistý.
Reverb je pro basu / kytaru pěkný, příjemný, jen při zapojení mikrofonu a zpívání je z reverbu cítit drátěnej charakter.
Compresor funguje decentně.
Ladička zamutuje repráky, takže nerušíme okolí, mezi jednotlivými strunami a tóny se přepíná ručně otočným voličem zvuků, ladění je indikováno 1 zelenou a 2 červenými diodami, není pohodlné, ani moc přesné, radši si nosím extra ladičku.
Na palubě se nachází 10 rytmů, každý se 3 variacemi a 4,3,2/4 metronom. Bicí mají velmi pěknej zvuk, dá se nastavit hlasitost a natapovat tempo. Tapovat a start/stop se dá též nožním spínačem, ten není součástí a funguje cokoliv co spíná (zkratuje kontakty v příslušné zdířce).
Kytara zapojená do tohoto komba hraje zajímavě, ale není to ono. Zvuk je moc hifi a - nekytarovej -. Basa je taky kytara, ale ta má dunět a to tohle kombo umí.
Dílenské zpracování je velmi kvalitní.
Cena je vyšší, ale tu hodnotu ten přístroj prostě má.

Roland Cube-15X

Roland Cube-15X

Přidáno: 13. prosince 2010

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• poměr výkon/cena, dobrá výbava v této kategorii
  • čistý kanál podle mého trochu zkresluje, ale nejsem žádný odborník.

Na domácí cvičení naprosto ideální.

Behringer K1800FX

Behringer K1800FX

Přidáno: 7. května 2010

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Hodně muziky za málo peněz
  • co jsem si vybral, to mám a očekával jsem to

při výběru jsem věděl co chci a splnilo to mé očekávání
Sice částí veřejnosti jsou považovány výrobky Behringer
za méně kvalitní, což je na druhou stranu ale široký pojem.
Z hlediska provedení je tento produkt robusní a solidnně zpracován.
Z hlediska zvuku, mám co jsem chtěl.
Pokud se produkt porouchá po elektrické stránce, to se může stát a stalo se mi i u vysoce značkových výrobků. Proto se toho zas tolik neobávám.
Je třeba si ¨především uvědomit, co chci za peníze, za které je tento výrobek nabízen - a zde vidím právě ono plus. Když někdo chce zaplatit značku, tak asi výrobek bude zhotoven
z kvalitnějších součástek a asi bude hrát jinak, je asi větší pravděpodobnost, že něco vydrží ale ono ¨"jméno" výrobce se zase tvrdě a někdy až moc tvrdě, až bysme se divili, zaplatí.

Laney LX35

Laney LX35

Přidáno: 6. května 2010

• výkon
  • kvalita
  • možnost oddělat přední mřížku před reproduktorem
  • když ho osolíte naplno, tak vás sousedi vystěhují :)

Laney LX 35 je svým poměrem ceny, výkonu a kvality velice dobře hrající kombo. Jeho 30W výkon bohatě postačí na hraní v panelovém bytě nebo v rodinném domě, ale na pódiové hraní, jak snad uzná každý už 30W prostě nestačí. Vlastním ho už po dobu nějakých 3 let a zatím mě nezklamalo, hraje stále tak jak má. Kombo má 10“ reproduktor, 3 ekvalizér (výšky, střed, basy), 2 kanály (drive – crunch, master), dále pak vstup pro cd nebo mp3 přehrávač (velice dobrá vlastnost), samozřejmostí je možnost připojení sluchátek a v poslední řadě také vstup na připojení efektové krabičky nebo nožního pedálu. Laney LX35 se mě líbí i vzhledem. Kvalitou ale nemá na lepší (ale zase o dost dražší) konkurenční značky typu Marshall, nebo například Vox, ale to už je zase jiná třída. Ještě bych chtěl dodat, že tento Laney se spíše hodí pro rockověji založené hráče, jako že Fender se hodí zase pro ty, co hrají více jazz nebo blues. Za tuto cenu lepší kvalitu s výkonem nekoupíte.

Roland Cube-20X

Roland Cube-20X

Přidáno: 4. dubna 2010

• vynikající paleta různých hudebních stylů
  • skvělá mobilita
  • nižší hudební výkon

hodně muzuky za přijatelný peníz

Zobrazuji 381 - 397 ze 397 recenzí 1...16 17 18 19 [ 20 ]