Traveler 102P

TOP 8 v kategorii Aparatury pro kytary

Traveler 102P

Baskytarový reprobox   Baskytarový reprobox o výkonu 400W při impedanci 8 Ohm, 2x 10‘ neodymový reproduktor B&C, piezo tweeter, basreflex REPROBOXY MARKBASS Všechny...
12 090 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka MUSIC CITY

Do měsíce • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma95 % • 4 398 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Info v obchoduZdarma92 % • 1 680 recenzíDalší informace
Více než měsíc • Více variantProdloužená zárukaZdarma98 % • 22 652 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma40 recenzíDalší informace

Pro baskytary

• výkon,váha

• Lehká, skladná bedna
    • Výborný zvuk
    • Absence návodu (ne, že by to bylo tolik potřeba, ale z principu)

Hledal jsem doplňkovou bednu ke svému 15-ti palcovému kombu tak, aby se projasnilo hraní v rychlejších pasážích (hraju metal, tak se to hodí). Do budoucna taky jako základ nějaké lepší sestavy.

Zkoušel jsem několik beden v cenové hladině 10-15 tisíc a tahle mě oslovila nejvíc. Možná bych našeil i něco lepšího v bazarovém prodeji, ale nechtěl jsem objíždět půl republiky a zkoušet všechno možné...

Zatím mi vše hraje jak jsem chtěl. Zvuk je rozhodně dynamičtější a průraznější. Až si spoluhráčí stěžují, že jsem slyšet až moc. :-)

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Lehký a zvukově velmi konkrétní a průbojný aparát.

Doporučiji zejména cestujícím basákům. Optimální s hlavou Aquilar.

Rozměry
59.4 x 33 x 43.3 cm
12.6 kg
Pro baskytary

Baskytarový reprobox

REPROBOXY MARKBASS

Všechny reproboxy jsou konstruovány z vysoce kvalitní mnohovrstevné topolové překližky, jsou slepeny i zároveň sešroubovány a vnitřně uspořádány tak, aby jste slyšeli vše, co ze svého nástroje slyšet chcete. Všechny materiály a použité součástky jsou vybírány tak, aby byly co nejkvalitnější a zároveň co nejlehčí, samozřejmé je to, že vše je podřízeno dosažení optimálního zvuku

Markbass byla jedna z prvních firem, která do svých boxů začala ve velkém osazovat reproduktory s neodymovým magnetem. Jejich výhodami jsou kromě dobré zvukové reprodukce i to, že jsou extrémně silné a tudíž lze použít magnet výrazně lehčí, než to bývá u konvenčních reproboxů. Tím se dostáváme k největší výhodě boxů Markbass – i přes velký výkon a skvělou zvukovou projekci patří k nejlehčím reproboxům na trhu – to je nespornou výhodou. Všechny boxy obsahují také basreflex pro co nejlepší zvuk, který je umístěn bud na přední, nebo zadní straně kabinetu.

TRAVELER 102P

Reproboxy z řady Traveler již svým jménem napovídají, pro koho jsou určeny – zejména pro hudebníky vyžadující perfektní zvuk, malé rozměry aparátu, mobilitu. Konkrétně Traveler 102P je jeden z nejmenších a nejlehčích reproboxů s konfigurací 2x 10 na trhu – váží pouhých 15 kg, krom samostatného použití se zesilovačem také perfektně pasuje ke kombům nebo dalším kabinetům (například Traveler 151P). Výhodné je, že ho lze používat jak horizontálně, tak vertikálně. Samozřejmostí je plný a pevný zvuk.

I přes své menší rozměry disponuje výkonem 400W, což je dávka více než dostatečná, tohoto výkonu dosahuje při impedanci 4 Ohmů. O přetavení výkonu na zvuk se starají dva 10 palcové reproduktory s neodymovým magnetem vyvinuté firmou B&C, pro optimální projekci naleznete v reproboxu též piezo tweeter a basreflex umístěný na zadní straně kabinetu.

Jestliže zabrousíte více do technických parametrů aparátu, dozvíte se, že crossover frekvence mezi reproduktorem a tweeterem je 3,5 kHz, reprobox zvládá pracovat ve frekvenčním rozsahu od 45 do 18 000 Hz a citlivost reproduktorů je 101 dB SPL. Váha je již zmíněných 15 kilogramů, rozměry kabinetu jsou 59,4 x 33 x 43,3 centimetru.

Z hlediska konstrukce zde naleznete vše – kabinet z topolové překližky má chráněné rohy, reproduktory kryje kovová mřížka, povrch boxu je pokobercován.

Markbass Traveler 102P je tedy ideální společních pro hudebníky požadující skvělý zvuk v mobilním balení. V této potvoře se skrývá více, než se na první pohled může zdát…

• basový box TRAVELER 102P
  • váha 15kg

• výkon,váha

• Lehká, skladná bedna
    • Výborný zvuk
    • Absence návodu (ne, že by to bylo tolik potřeba, ale z principu)

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Lehký a zvukově velmi konkrétní a průbojný aparát.

Doporučiji zejména cestujícím basákům. Optimální s hlavou Aquilar.